Sbohem, a díky za všechny ryby

Autor |2020-12-24T16:29:54+01:0024. prosince, 2020|Hlavní článek, Sloupky|

Ti z Vás, kteří sledovali středeční vysílání Másla a soli, už ví. Ostatní buď zklamu, nebo jim třeba naopak nadělím nečekaný dárek pod stromeček. Končíme. Denní chleba už dál nebude pokračovat. Pokud chcete obsáhlé zakončení naší téměř dvouleté cesty, podívejte se na již zmiňované vysílání, pokud Vám stačí krátké a upřímné rozloučení, čtěte dál.

Nebudu si zde dlouze vylévat srdíčko a nostalgicky vzpomínat, to už jsem si odbyl včera. Dovolte mi ale napsat následující: Denní chleba byl významnou součástí mého života a snad i dalších životů (minimálně našich redaktorů) a nemůžu si vynachválit, v co se nakonec vyvinula jedna letmá myšlenka. Ale jak se říká: „It was fun while it lasted.“ Bylo to super, bylo to skvělé, ale stačilo. Z prvotního zájmu a zápalu se poslední měsíc stala spíš povinnost a to jsem nechtěl. Spousta z Vás, čtenářů, nám dávala najevo svoji podporu a ukazovali jste, že naše psaní nebylo zbytečné. Za což Vám všichni ze srdce děkujeme!

Vzpomínejte na nás v dobrém, vlastně na nás hlavně vzpomínejte, a nepřestávejte být kreativními. Články, které nám někteří poslali, byly dost dobré a nejhorší, co můžete udělat, je přestat tvořit. Asi už sami cítíte, že se zbytečně rozepisuji a dělám přesně to, co jsem nechtěl. Takže ještě jednou: obrovské díky všem, pokud chcete vědět víc, podívejte se na záznam vysílání, a třeba se zase někdy potkáme. Jsme rádi, že jste byli s námi, teď buďte i bez nás.

 

Veselé Vánoce, klidné svátky a šťastný Nový rok 2021 Vám za celou redakci Denního chleba přeji já, Honza.

Sbohem, a díky za všechny ryby! 😉

O autorovi:

Jsem extrovert i introvert. Miluju jazyky (jakože lingvistiku, duh). Mám specifický a značně černý humor. Ujíždím na karaoke. Vlastním spoustu knížek, které nečtu. Poslouchám všechno, jen ne rozkazy. Stereotyp je zlo, Bůh je mrtev, a taky jsem založil Denní chleba. To je asi tak všechno, co se sem vleze.

Napsat komentář

Při prohlížení těchto internetových stránek zpracovává dennichleba.cz Vaše osobní údaje, včetně cookies, za účelem hodnocení návštěvnosti webu a tvorby souvisejících statistik. Souhlasím