Pozvánka: Lidé kousnou do chleba a stanoví rekord

Autor |2019-10-22T17:07:09+02:0019. října, 2019|Sloupky|

Kdo by měl rád pondělky? Víkend je pryč a pět pracovních dnů na člověka čeká jako včely na med. Zpestřete si proto pondělí 21. října a staňte se součástí historie při stanovení nového českého rekordu v počtu lidí jedících chleba na jednom místě!

Co k tomu potřebujete? Nic. Jen být v pondělí v 17.00 na brněnském náměstí Svobody. Chleba pro vás budeme mít nachystaný. Každý dostane čtvrtinu krajíce a následně se společně zakousneme do svých kousků. Po symbolickém zakousnutí ve stejný okamžik pak projdete kolem komisařky z Agentury Dobrý den, která zaznamenává oficiální české rekordy. Takže svůj kousek nesnězte celý, aby se počítal a mohl se zapsat do České databanky rekordů.

Co z toho máte? Kromě podílu na novém českém rekordu a tvorbě historie dostane sto nejrychlejších zájemců samolepky s logem Denního chleba. Pokud se navíc vyfotíte při stanovení rekordu a sdílíte svoji fotku na sociální sítě s hashtagem #vicnezjenpecivo, pošleme vám osobní podepsané poděkování ve formátu A4. Ani to vám nestačí? Co takhle lahodný chleba z boskovického Pekařství Wilk? Čerstvě napečený, zadarmo a třeba i možnost přidání si. Navíc se nemusíte omezovat a klidně si přineste šunku, sýr, máslo, paštiku nebo prostě cokoliv, čím si zpestříte chuť.

Jestli jste v posledních týdnech poslouchali rádio, mohli jste zaslechnout pozvánky a upozornění na naši akci. Brněnskému Free Radiu se totiž náš nápad zalíbil a podpořilo nás. Také si nás po akci pozve do studia, takže je nezapomeňte poslouchat. Pokud s námi ale chcete prohodit pár slov, dorazte v pondělí v 17.00 na Svoboďák a potkejte nás naživo. Rádi si s vámi popovídáme.

Sledujte událost na Facebooku, kde zveřejňujeme veškeré důležité informace. Můžete také dohnat vše, co jste nestihli, jestli jste o naší akci dosud nevěděli. Těšíme se na vás v pondělí v 17.00 na brněnském náměstí Svobody při stanovení nového rekordu!

O autorovi:

Jsem extrovert i introvert. Miluju jazyky (jakože lingvistiku, duh). Mám specifický a značně černý humor. Ujíždím na karaoke. Vlastním spoustu knížek, které nečtu. Poslouchám všechno, jen ne rozkazy. Stereotyp je zlo, Bůh je mrtev, a taky jsem založil Denní chleba. To je asi tak všechno, co se sem vleze.

Napsat komentář

Při prohlížení těchto internetových stránek zpracovává dennichleba.cz Vaše osobní údaje, včetně cookies, za účelem hodnocení návštěvnosti webu a tvorby souvisejících statistik. Souhlasím